2 gru

Bulwersujące

Ogłoszenia typu sprzedam pracę dyplomową pojawiają się na rynku coraz częściej. Nie mieści się to w głowie. Do czego zmierza nasz świat. Wiersz Tadeusza Różewicza pod tytułem „Spadanie” najlepiej oddaje jego istotę. Nie mamy zasad, czyli dna, dlatego ciągle spadamy. A skoro ciągle spadamy, to nie będziemy mogli się odbić.To bardzo przykre kiedy czyta się…

To bardzo przykre kiedy czyta się ogłoszenie typu sprzedam pracę dyplomową. Kogo chcemy oszukać- samych siebie. Zresztą to upokarzające. Potem mamy „specjalistów”, „polityków’, wszystkich od siedmiu boleści. Jednak nie ci kupujący budzą we mnie odrazę, ale ci którzy je sprzedają. Najgorsze jest to, ze są najczęściej ludźmi wykształconymi. Chcą zarobić i nieuczciwości w ogóle nie jest brana pod uwagę. Sprzedam pracę dyplomową, ogłoszenie nie różni się niczym od treści sprzedam siebie. A potem pojawia się mnóstwo żalu i pretensji, do tych, co siedzą w biurach, urzędach.

Kpi się z ich niekompetencji. Nikt wówczas nie skojarzy sobie pracownika z dawnym kupującym z ogłoszenia: sprzedam pracę dyplomową. A może wówczas trzeba byłoby trzeźwo spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość. Produkujemy w nadmiarze ludzi z wyższym wykształceniem, a ciągle nie mamy wykwalifikowanych osób.

Autor artykułu poleca także swoją ulubioną stronę: artdecorszkolenia.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres