8 lut

Czas na szkolenie

Z początkiem bieżącego roku znacznie zostały wzmożone kontrole prowadzone przez Państwową Inspekcję Pracy. Jest to spowodowane wprowadzeniem w życie wielu zmian związanych z prawem pracy. Kontrolerzy chcą sprawdzić czy wszyscy pracodawcy rozpoczęli stosowanie się do nowych przepisów a także chcą zaoferować swoją pomoc w ich interpretacji. Prawo pracy to ta dziedzina prawa, która powinna być szczególnie respektowana przez pracodawcę, nie tylko dlatego, że za łamanie praw pracownika to na pracodawcę zostaną nałożone wszelkie kary, ale także po to, aby w pełni pracownik czuł się doceniony.Pamiętajmy jednak, że wśród wielu…

Pamiętajmy jednak, że wśród wielu zmian w przepisach z zakresu prawa pracy pojawia się wiele komplikacji. Pierwsza z nich jest wdrożenie zmian w już prosperującą firmę. Nie jest to łatwe, ale też nie jest niemożliwe do wykonania. W tym celu wiele firm oferuje pomoc pracodawcą w postaci szkoleń zakresu prawa pracy, które nie tylko rozwieją wątpliwości pracowników, ale pozwolą w bardziej przystępny sposób wprowadzić je w tryby firmy. Pamiętajmy, że tego typu szkolenia są dedykowane nie tylko pracownikom kadr. Dotyczą one również pracowników zajmujących się rekrutacja pracowniczą oraz kierowników niższego i wyższego szczebla. Pamiętajmy, że każde szkolenie z prawa pracy sprawia, że pracownik staje się bardziej kompetentny, a w końcu to coś na czym powinno szczególnie zależeć pracodawcy.

Galeria

szkolenia z prawa pracy

Foto: pixabay.com

szkolenia z prawa pracy

Foto: pixabay.com

Dzięki temu pracodawca ma w swoim szeregu wyspecjalizowanego pracownika, który jest w stanie odpowiedzialnie poprowadzić procesem, nie tylko zatrudniania innych pracowników, ale także przedłużania czy rozwiązywania umów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres