7 lut

Jak się pisze prace licencjackie?

Dopiero co zaczynaliśmy studia (perspektywy.pl) a już piszemy prace licencjackie. To już półmetek naszej drogi. Nasze edukacji na studiach. Czekaliśmy na te studia jak na zbawienie. Kiedy zbliżała się każda kolejna sesja twierdziliśmy, że jednak ten czas nauki okropnie się dłużył.Ale zakładając, że już piszemy…

Ale zakładając, że już piszemy prace licencjackie, i cofając się pamięcią o kilka semestrów wstecz zauważamy, że jednak czas wcale nie wlókł się aż tak bardzo, jak się nam wydawało. Czy zawsze trzeba pisać prace licencjackie. Owszem, jeżeli wybraliśmy studia dwuetapowe. Wówczas najpierw pisze się prace licencjackie- zazwyczaj po trzech latach studiowania, a później, po kolejnych dwóch latach nauki należy napisać pracę magisterską. Prace licencjackie są znacznie krótsze – mniej obszerne wiedzowo- od tych magisterskich. Są one pewnego rodzaju przygotowaniem do napisania pracy magisterskiej.

Jeżeli przyłożymy się odpowiednio do stworzenia…

Jeżeli przyłożymy się odpowiednio do stworzenia naszej pracy licencjackiej jest szansa, że nasz promotor zaproponuje nam dopisanie kilku rozdziałów i podpięcie tej pracy pod magisterską. Jeżeli zachwycimy komisję egzaminacyjną podejściem do tematu i wykonaniem naszej pracy możemy spodziewać się, iż nie będziemy musieli już odpowiadać na żadne dodatkowe pytania.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres