14 wrz

Kluczem do zawodowej kariery.

Tematyka prawa pracy z uwagi na dość częste zmiany przepisów i pojawiające się w praktyce istotne wątpliwości wymaga ciągłej aktualizacji i uzupełniania wiedzy. Udział w szkoleniach zapewni Państwu dostęp do informacji o zmianach oraz o praktycznym znaczeniu obowiązujących przepisów. Celem szkolenia dotyczącego prawa pracy jest przekazanie informacji z zakresu prawa pracy lub też usystematyzowania wiedzy posiadanej o zmiany w prawie na rok 2015.Szkolenie jest poparte licznymi praktycznymi przykładami…

Szkolenie jest poparte licznymi praktycznymi przykładami. Poznaj swoje prawa i obowiązki. Szkolenie z prawa pracy jest skierowane dla osób, które zamierzają podjąć pracę w działach kadr i płac, osób odpowiedzialnych w firmie za sprawy personalne. Zachęca się również do uczestnictwa w szkoleniu wszystkie inne osoby zainteresowane problematyką prawa. Szkolenie ma na celu przekazanie uczestnikom wiedzy na temat prawa pracy – obowiązujących przepisów. Dowiedzieć się można między innymi – jak poprawnie prowadzić dokumentację pracowniczą, poznamy obowiązki oraz prawa pracownika, zapoznamy się z informacjami odnośnie urlopów, czasu pracy, zawierania oraz rozwiązywania umów o pracę. Celem niniejszego szkolenia jest omówienie najważniejszych aspektów prawa oraz przyswojenie podstawowej wiedzy dotyczącej przepisów prawa pracy.

szkolenia z prawa pracy

Foto: pixabay.com

szkolenia z prawa pracy

Foto: pixabay.com

Uczestniczy poznają zasady interpretacji przepisów…

Uczestniczy poznają zasady interpretacji przepisów prawnych oraz praktyczne sposoby stosowania prawa pracy. Szkolenie przygotowywane jest w oparciu o aktualny stan prawny, literaturę przedmiotu, orzecznictwo sądowe oraz własne doświadczenia.

szkolenia z prawa pracy

Foto: pixabay.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres