16 wrz

Postaw na szkolenia i uwierz w ludzi sukcesu!

Każdy z nas powinien wiedzieć, czego chce w życiu, jaki jest jego plan i cel na życie, co tak naprawdę w życiu wychodzi mu najlepiej. Jedni od dziecka już to wiedzą, inni muszą przejść naprawdę ciężką drogę odnośnie tego szukania swojego celu w życiu oraz szukania biznesu dla siebie. Korzystajmy z tego, że w naszych czasach mamy naprawdę ogromne możliwości szkoleniowe. Warto na pewno chodzić na różne szkolenia, a tam na nich poznawać historie ludzi sukcesu.

szkolenia dla członków zarządu

Aby znaleźć jakieś ciekawe szkolenia…

Aby znaleźć jakieś ciekawe szkolenia wystarczy wpisać do wyszukwiarki internetowej np. szkolenia dla członków zarządu, szkolenia dla managerów, szkolenia z prawa pracy. Uczestnictwo w takich szkoleniach pozwala na ciągłe rozwijanie siebie. W ramach naszego artykułu o motywowaniu się i ciągłym rozwoju na pewno warto, abyśmy przedstawili wam kilka historii ludzi, któ¶ym się udało. Oprah Winfrey Oprah Winfrey to jedną z najbardziej znanych na świecie prezenterek telewizyjnych.

Zdobyła liczne nagrody za swój program The Oprah Winfrey Show. Mimo ciężkiego życia, Oprah trafiła na studia i uzyskała stypendium jednej z najlepszych szkół publicznych. W wieku 14 lat, daleko od domu, Oprah zaszła w ciążę, ale dziecko zmarło wkrótce po urodzeniu. Pracując w lokalnych mediach, Oprah była najmłodszą i jedyną czarną kobietą. Prezenterka nie bacząc na różne przeszkody cały czas pięła się po szczeblach kariery.

szkolenia dla członków zarządu

W 1993 roku przeprowadziła wywiad z gwiazdą pop Michaelem Jacksonem, który stał się czwartym najchętniej oglądanym wydarzeniem Irena Eris Irena Eris zaczynała jako właścicielka małego zakładu produkującego jeden krem i zatrudniającego jednego pracownika. W ciągu 30 lat z małej firmy powstał ogromny koncern kosmetyczny, który odniósł sukces nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Właścicielka znalazła się w pierwszej dwudziestce na liście najbardziej wpływowych kobiet w dziejach Polski. Zajmuje 62. miejsce na liście 100 najbogatszych Polaków” Wprost” oraz na liście” Forbes”. Jej majątek szacuje się na ok. 270 mln zł.