16 wrz

Postaw na szkolenia i uwierz w ludzi sukcesu!

Każdy z nas powinien wiedzieć, czego chce w życiu, jaki jest jego plan i cel na życie, co tak naprawdę w życiu wychodzi mu najlepiej. Jedni od dziecka już to wiedzą, inni muszą przejść naprawdę ciężką drogę odnośnie tego szukania swojego celu w życiu oraz szukania biznesu dla siebie. Korzystajmy z tego, że w naszych czasach mamy naprawdę ogromne możliwości szkoleniowe. Warto na pewno chodzić na różne szkolenia, a tam na nich poznawać historie ludzi sukcesu.


szkolenia dla członków zarządu

Foto: pixabay.com

Aby znaleźć jakieś ciekawe szkolenia…

Aby znaleźć jakieś ciekawe szkolenia wystarczy wpisać do wyszukwiarki internetowej np. szkolenia dla członków zarządu, szkolenia dla managerów, szkolenia z prawa pracy. Uczestnictwo w takich szkoleniach pozwala na ciągłe rozwijanie siebie. W ramach naszego artykułu o motywowaniu się i ciągłym rozwoju na pewno warto, abyśmy przedstawili wam kilka historii ludzi, któ¶ym się udało. Oprah Winfrey Oprah Winfrey to jedną z najbardziej znanych na świecie prezenterek telewizyjnych.

Zdobyła liczne nagrody za swój program The Oprah Winfrey Show. Mimo ciężkiego życia, Oprah trafiła na studia i uzyskała stypendium jednej z najlepszych szkół publicznych. W wieku 14 lat, daleko od domu, Oprah zaszła w ciążę, ale dziecko zmarło wkrótce po urodzeniu. Pracując w lokalnych mediach, Oprah była najmłodszą i jedyną czarną kobietą. Prezenterka nie bacząc na różne przeszkody cały czas pięła się po szczeblach kariery.

szkolenia dla członków zarządu

Foto: pixabay.com

W 1993 roku przeprowadziła wywiad z gwiazdą pop Michaelem Jacksonem, który stał się czwartym najchętniej oglądanym wydarzeniem Irena Eris Irena Eris zaczynała jako właścicielka małego zakładu produkującego jeden krem i zatrudniającego jednego pracownika. W ciągu 30 lat z małej firmy powstał ogromny koncern kosmetyczny, który odniósł sukces nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Właścicielka znalazła się w pierwszej dwudziestce na liście najbardziej wpływowych kobiet w dziejach Polski. Zajmuje 62. miejsce na liście 100 najbogatszych Polaków” Wprost” oraz na liście” Forbes”. Jej majątek szacuje się na ok. 270 mln zł.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres