29 lip

Prace dyplomowe to nie problem

Prace dyplomowe nie robią teraz na studentach wielkiego wrażenia. Kiedy studiuje się pedagogikę przedszkolną trzeba napisać pracę dyplomową i tyle. Jakoś dziwnie wszyscy ci studenci mają przeświadczenie, że przecież i tak uda im się zaliczyć ten najważniejszy być może w ich życiu egzamin. Studia pedagogiczne w Warszawie robi się po to, by zdobyć kolejny papierek.W zasadzie pracodawca nie zwraca szczególnej uwagi…

W zasadzie pracodawca nie zwraca szczególnej uwagi na to, jakie studia skończył delikwent. Ważne, że je ma. A to, o czym pisał prace dyplomowe nie ma dla pracodawcy żadnego znaczenia. Skoro ludzie podchodzą do tej sprawy w ten sposób, to prace dyplomowe często pisze się byle jak. Są one potrzebne tylko po to, aby dopełnić formalności i ukończyć studia pedagogiczne. Po to tylko, by były. Jeżeli student nie ma czasu na to, by samodzielnie napisać prace dyplomowe wchodzi po prostu w internetową wyszukiwarkę i poszukuje chętnych do napisania takiej pracy dla niego.

pedagogika studia

Foto: pixabay.com

portale randkowe

Foto: pixabay.com

Są też osoby, które ściągają swoją…

Są też osoby, które ściągają swoją pracę dyplomową bezpośrednio z Internetu. Jak się okazuje na portalach, na których takie prace są zamieszczone wystawia się jedynie takie prace, które były już wykorzystane i ocenione przed komisję. Zatem bardzo łatwo jest wpaść. Poza ty profesorowie często przeglądają tego typu portale w poszukiwaniu plagiatów. Zatem są doskonale przygotowani z tematów zawartych na portalach internetowych. To jednak nie zniechęca nieuczciwych studentów. Idą na łatwiznę – i często dobrze na tym wychodzą.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres