23 mar

Prezent dla absolwenta

Uzyskanie danego tytułu naukowego, niezależnie od szczebla ukończonej nauki to zawsze znacząca w życiu chwila. Warto więc nadać jej specjalnego charakteru i jeśli ktoś wśród naszych bliskich skończył szkołę czy też studia można pomyśleć o przygotowaniu drobnego upominku, który będzie mu przypominał o tym sukcesie i zmotywuje go do dalszego działania i podejmowania naukowych wyzwań.Tutaj jednak rodzi się pytanie, a…

Tutaj jednak rodzi się pytanie, a zarazem dylemat, co podarować w takiej sytuacji. Co wypada wręczyć, a czego wśród prezentowych pomysłów lepiej jest unikać. Prezent powinien niejako nawiązywać do okazji, więc być związany z nauką czy też wiedzą. Bardzo dobrym pomysłem jest na przykład książka czy też album, który nawiązuje do zainteresowań czy też pasji osoby obdarowywanej. Wciąż również nieśmiertelnymi gadżetami są pióra kulkowe lub też klasyczne- wieczne.

Artykuły piśmiennicze są zawsze przydatne, dlatego eleganckie pióro będzie dobrym prezentem zarówno dla świeżo upieczonego maturzysty, jak i dla doktoranta, który zdobywa kolejne stopnie naukowe. Jeśli zależy nam na tym, by prezent miał swój dedykowany charakter, można pokusić się o wykonanie specjalnego grawerowania, na przykład z życzenia powodzenia oraz dalszych sukcesów. Tak przygotowany prezent na pewno na długo zostanie w pamięci osoby, która ukończyła dany eta nauki i przypomni, jak ważna w naszym codziennym życiu jest wiedza i dążenie do ciągłego doskonalenia siebie oraz swoich umiejętności.

Warto więc już dziś rozejrzeć się za stosowanym prezentem na tą okazję.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres