31 lip

Profesjonalne szkoły za granicą

Profesjonalne szkoły za granicą są dziś bardzo popularne wśród młodych ludzi. Są one wybierane z kilku względów. Szkoły za granicą mogą oferować dużo wyższy poziom szkolenia, specjalizacje niewystępujące w Polsce, a poza tym wiele z nich jest renomowanych i znanych na całym świecie, a więc ich ukończenie jest gwarancją zdobycia dobrej pracy.Z tych i innych względów coraz częściej…

angielski dla dzieci ursynów

Foto: pixabay.com

Z tych i innych względów coraz częściej wybierane są przez absolwentów różnych szkół. Najpopularniejsze szkoły za granica to angielski uniwersytet Oxford oraz Cambridge czy amerykański Harvard. Przede wszystkim angielskie szkoły są pozytywnie nastawione na współpracę z polską młodzieżą. Angielskie szkoły za granicą wymagają jednak od obcokrajowców perfekcyjnej znajomości ich języka. Niektóre szkoły za granicą oferują wyjazdy stypendialne dla studentów.

Najczęściej trwają one jeden lub dwa…

Najczęściej trwają one jeden lub dwa semestry. Bardzo popularnym jest wyjazd stypendialny programu Erasmus, który oferuje wyjazdy po całej Europie. Jest jednak również bardzo kontrowersyjny, ponieważ wiele osób uczestniczące w tym programie jadą w celu dobrej zabawy.

kursy angielskiego dla dzieci

Foto: pixabay.com

Chcesz więcej informacji? Zobacz koniecznie tę stronę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres