9 lut

Prywatne przedszkola

Przedszkole niepubliczne ma być usunięte z użytku, ponieważ ośrodki niepubliczne, czerpią z tego zbyt wysokie korzyści materialne, pomimo że na przedszkole niepubliczne zgłaszany jest wysoki popyt. Ministerstwo dało im 5 lat na usunięcie niepublicznych szkół, możliwość przejścia pod publiczne szkoły i działania pod opieką ministerstwa szkolnictwa i nauki w Polsce.Galeria

przedszkole otwock

Foto: pixabay.com

przedszkole otwock

Foto: pixabay.com

przedszkole otwock

Foto: pixabay.com

Tak więc każde przedszkole niepubliczne zniknie z naszego kraju. Decyzja ministerstwa jest ostateczna i niestety nic nie zapowiada, że nie zostaną kolejne weryfikacje czy przedszkole niepubliczne będzie przydatne. Liczba jaka przeszła pod przedszkole niepubliczne to zaledwie 36% przedsiębiorców. Tak mała liczba zaniepokoiła jednak ministerstwo, z uwagi na powiększenia się braku miejsc w przedszkolach.

Ministerstwo zapowiada, że w ciągu…

Ministerstwo zapowiada, że w ciągu tych 5 lat prze prowadzi rozmowy z przedsiębiorcami i postara się przekonać ich do przejścia pod ministerstwo szkolnictwa i nauki w Polsce. Przedsiębiorcy zapowiadają jednak, jedynym wyjściem jest przystać na ich propozycje bo w żadnym razem nie zgodzą się i pozamykają przed Szkole.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres