2 kwi

Szkoła górnicza.

W dzisiejszych czasach ciężko o pracę, tym bardziej dobrą w kontekście zarobków. Często po studiach nie osiągamy szczytów marzeń, chwytając się co rusz nowej pracy za mizerne wynagrodzenie. Dlatego też taka popularna w wyborze u młodych chłopców stała się szkoła górnicza. Miejsce ma ta oczywiście w regionie śląskim, gdzie funkcjonuje większość kopalni.Szkoła górnicza zapewnia już na stracie pewne…

Szkoła górnicza zapewnia już na stracie pewne miejsce w zawodzie, chętnych do pracy w kopalni nie brakuje jednak to wszyscy absolwenci mają pierwszeństwo. Jednak sama świadomość zagwarantowanego miejsca pracy nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na taką dużą ilość potencjalnych górników chcących się nauczyć zawodu. Mianowicie, chodzi oczywiście zarobki, przeciętnie na dzień dobry zaczynają się od pułapu 2 tys złotych, a szczerze mówiąc jaki pracodawca może zagwarantować taką stawkę. Sam zawód nie należy do lekkich i przyjemnych, a z pewnością nie do najbezpieczniejszych.

Szkoła górnicza. – galeria

szkoła fotografii

Foto: pixabay.com

Szkoła górnicza ma za zadanie jak najlepiej przygotować młodzież również pod względem psychologicznym, dlatego też na trzecim roku technikum przyszli górnicy mają możliwość pierwszych zjazdów by jak najszybciej się oswoić z inna rzeczywistością. Wygląda na ta, że w szkoła górnicza najbliższym czasie nie straci na ilości chętnych, chcących się w niej kształcić, bowiem to szansa na przyszłość piszącą się w jaśniejszych barwach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres