16 wrz

Warsztaty teatralne sposobem na życie

Nie prawdą jest, że jedni rodzą się z umiejętnościami aktorskimi a inni nie. Praca na scenie czy po drugiej stronie kamery może przychodzić z łatwością naturalnie lub z czasem dzięki nauce. Wielu znanych artystów sceny nigdy nie myślało, że kiedyś będą sławni i że ich życie będzie związane z aktorstwem.Wiele młodych osób próbuje swoich sił na…

Wiele młodych osób próbuje swoich sił na scenie i zdobywa doświadczenie, które przydaje się także w życiu. By zostać aktorem lub grać na scenach teatrów wcale nie trzeba kończyć studiów o tym kierunku. Jedną z dróg są warsztaty teatralne (sprawdź) dla osób dorosłych organizowane cyklicznie lub przez okrągły rok w wielu teatrach całej polski. Każda z pasji ma swoje drugie dno i nie odnosi się jedynie do jednej rzeczy. Podobnie jest z aktorstwem. Warsztaty teatralne mają służyć przede wszystkim jako możliwość spełnienia się oraz pracy nad niektórymi aspektami naszej osobowości.

Gra aktorska to umiejętności posługiwania się głosem,…

Gra aktorska to umiejętności posługiwania się głosem, ciałem, wyobraźnią oraz nauka koncentracji i współpracy z innymi ludźmi. Poprzez uczęszczanie na warsztaty teatralne można zbudować solidne podstawy oraz odkryć umiejętności, które na początku odkryje teatr, w których się szkolimy a później szerokie grono widzów oraz specjalistów z branży. Wielu rodziców decyduje się posłać swoje pociechy na warsztaty teatralne widząc w nich potencjał oraz brak strachu i tremy przed wystąpieniami publicznymi. Jest to jedna z możliwości rozwoju, z której warto skorzystać, jeśli widzimy w sobie możliwości a przede wszystkich chęci.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres